חופשה בתשלום: השתמש בה לפני שאתה מאבד אותה


אתה עלול להחמיץ כמה ימי מנוחה אישיים מסיבות רבות, כמו להיות מוצף בעבודה, או הרגשה שחופשה אינה בהישג ידך מבחינה כלכלית. אתה לא בהכרח צריך לתכנן חופשה ארוכה כדי שתוכל לנוח קצת. להלן חמש דרכים חדשניות וחסכוניות להשתמש בחופשה בתשלום.


1. קבע זמן מהנה עם הילדים שלך.


"לטארה מנטהי, אם לשניים בדנבר, יש עבודה מאתגרת כמנהלת תקשורת בעמותה. אני מארגנת את החופשה בתשלום שלי עם הפסקות לימודים כדי לצמצם את עלויות הקייטנות - וכדי לוודא שאני אהיה בה כל השנה. ," היא אומרת. היא וילדיה יוצאים לקמפינג, הולכים למוזיאונים, או לפעמים פשוט נרגעים בבית.


מצאתי איזון הרבה יותר טוב בין עבודה לחיים בקצב הזה כי אני מכריח את עצמי לקחת את הפסק זמן הזה על ידי לא לארגן טיפול אחר בילדים. ואם לא אארגן את זה בתחילת השנה, אני יודע שזה יעמוד בצל פרויקטי עבודה", מסביר מנטהי.


2. היה תייר בעיר הולדתך.


נצל את ההזדמנות כדי לגלות מחדש למה אתה אוהב את המקום שבו אתה גר. חקור מוזיאונים וגלריות אמנות עם נסיעה יומית או סיור, הזמינו בראנץ' בימי חול במסעדה שלא תמיד תוכלו להגיע אליה או צא לסיור רגלי באזור חדש של העיר. נשיונל ג'יאוגרפיק אפילו מציע להזמין מלון ללילה בעיר שלך. אתה יכול לראות את הבית שלך בעיניים חדשות, ולקצור את היתרונות של חופשה ללא הלחץ והעלויות של נסיעה משם.


3. התנדב להחזיר טובה.


לסחוט זמן מתנדב לתוך לוח זמנים צפוף ממילא יכול להיות קשה. הקדש את ימי החופשה הלא מנוצלים שלך לקידום המטרות שאתה תומך בהן. מחקרים מראים שהתנדבות מציעה אינספור יתרונות, כולל תחושה מחודשת שיש לך זמן פנוי לנצל. הקדישו יום בתשלום בכל רבעון לעמותה מועדפת או נסו לשפר את חייהם של אחרים ולהתחבר מחדש לערכים שלכם.


4. חקור חילופי בית.


הנסיעה לא זולה. אבל מה אם תוכל לחסל את עלויות האירוח שלך? תוכניות חילופי בתים מאפשרות לך לעשות זאת על ידי החלפת בתים עם משפחות בערים, מדינות או מדינות אחרות. אתרים כמו HomeExchange.com מספקים הנחיות כדי להפוך את התהליך לקל ובטוח יותר. אם השהייה בבית של זר אינה מתאימה לך, נסה להחליף בית עם קרובי משפחה או חברים שגרים במקום בו תרצה לבקר.


5. השלם את רשימת המטלות שלך.


לכולנו יש פרויקטים שלעולם לא מסתיימים, כמו סוף סוף לארגן את קופסת התמונות המשפחתית, לנקות את המרתף או לקשט מחדש. נצל את חופשתך בתשלום כדי להשלים משימות דחופות, תוך כדי הרווחת המשכורת שלך. אתה עלול בסופו של דבר לחסוך כסף על שיפורים בבית, לנצל את הצד היצירתי שלך או, לכל הפחות, להשלים את אותם פרויקטים שמטרידים אותך כבר שנים.


אם לחץ בעבודה מונע ממך לקחת את החופש שהרווחת, אתה לא לבד. אבל כדאי למצוא דרכים חדשות ויצירתיות לבלות את ימי החופשה בתשלום. אתה תחזור לעבודה בהרגשה רעננה ומוכנה להתמודד עם כל מה שהקריירה שלך תביא לך בהמשך.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-