הסר את ההרגלים הרעים האלה בעבודה


התמהמהות


יש אנשים שפורחים תחת לחץ, אבל אם לא תעדיפו בצורה יעילה, יש סיכוי גבוה יותר שתיפלו בפיגור בפרויקטים, או תספקו עבודה לא ברמה. דרך אחת לטפל בבעיה היא לדבר עם המנהל שלך או עם חברי צוות אחרים כדי לקבוע אילו משימות דחופות יותר מאחרות. לא מדובר רק בניהול רשימת המטלות שלכם – אלא ללמוד לבקש עזרה והכוונה מעמיתים כשאתם באמת צריכים זאת.


אם אתה מתקשה להישאר פעיל וממוקד בעבודה שלך לאורך כל היום, נסה כלי פרודוקטיביות שונים. יש הרבה אסטרטגיות לניהול זמן, כולל טכניקת פומודורו, המעודדת עבודה בפרקי פעילות של 25 דקות ואחריה הפסקות של חמש דקות. בדוק כמה דרכים שונות לעבודה כדי למצוא מה הכי מתאים לך.


הכנה לקויה ועיכוב


האם אתה מכניס עבודה מוקדמת לישיבות צוות חשובות? האם אתה מתאמץ להגיע בזמן? אם לא, ייתכן שלא תקבל את קבלת הפנים הטובה ביותר מהקולגות שלך, ייתכן שהפגישות שלך לא יהיו פרודוקטיביות, וייתכן שלא תכבד את הזמן של כולם.


אם אתה נאבק עם זה, הקדיש זמן כדי לתזמן את היום שלך בזהירות רבה יותר. סמן את יומן העבודה שלך כעסוק במשך הזמן שאתה מקדיש לכתיבת הערות או לרשום שאלות לפני פגישה. הגדר תזכורות ביומן הדוא"ל ובטלפון שלך כדי ליידע אותך מתי לעזוב את המשרד שלך כדי להגיע לקומה אחרת או לחדר ישיבות בזמן. אם אתם מובילים פגישה, וודאו שהגעתם מוקדם ויש לכם מספיק זמן להכין את המצגת או לפתוח את קו הועידה למי שמתקשר. אם אתה מאחר, נסה לשלוח פתק כדי ליידע אחרים.


בעיות תקשורת


איך אתה מתקשר באופן אישי, במיילים או בשיחות ועידה יכול לתת את הטון לקשרים העסקיים שלך. בין אם מדובר באימייל מנוסח גרוע, בהפרעות מתמדות או בהצצות, אנו שולחים הודעה לאחרים - בין אם אנו יודעים זאת או לא.


אחת הדרכים להישאר מקצועי היא לקחת את הזמן שלך לפני שאתה מגיב למישהו שעלול להרגיז אותך. קח צעד אחורה וראה אם ​​יש דרך לנתב את השיחה לכיוון מועיל ופרודוקטיבי. במקום להתווכח על משהו באימייל, הקדישו זמן לפגישה עם עמיתים אחד על אחד כדי לראות אם אתם יכולים לפתור דברים באופן אישי. למד גם להיות מקשיב מצוין - תיתן לאנשים את ההזדמנות לבטא את עצמם בצורה מלאה יותר, מה שיכול גם לעזור ליצור סביבה פתוחה יותר ושיתופית יותר.


חוסר אחריות


חשוב לנהל את תחומי האחריות שלך כעובד ולהיות אחראי על העבודה שאתה תורם. אם אתה מתמקד יותר במה שעמיתיך עושים, במקום באחריות שלך, אתה עלול לא לדרדר את סיום הפרויקט. אם אתה ממהר להאשים אחרים, או להגיב להערות המנהל שלך בתירוצים, אתה לא בדיוק שחקן צוות.


לפני שתגיב על ביצועים של חבר צוות אחר, שאל את עצמך אם יש משהו נוסף שאתה יכול לעשות כדי לעזור לצוות להצליח. לדוגמה, אם עמית יוצר דוח המבוסס על המידע והרעיונות שאתה אוסף, בדוק אם פגישה אישית איתו כדי לעבור עליו ביתר פירוט תעזור לו להשלים את הצד שלו בעבודה. נקיטת צעדים נוספים באופן אישי יכול לעזור לצוות שלך להתקדם ביחד.


רכילות במשרד


חדשות משרדיות יכולות להוות הסחת דעת מבורכת, אבל יש גבול דק בין שיתוף מידע לעיסוק ברכילות. דיון באירועים במקום העבודה עם עמיתים יכול להיות מועיל ופרודוקטיבי, אבל הפצת שמועות שווא עלולה לפגוע בביטחון ובמורל. לפני שאתה מדבר, שקול את מקור המידע ואת ההשפעה שתהיה לשיתוף שלו על אחרים. האם המקור חסר אמינות? האם המידע נכון? האם זה שותף בסודיות? אם כן, עדיף שתשתוק.


ביצוע השיפורים היומיומיים הללו במקום העבודה יכול לעזור לך ולעמיתיך להצליח הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-