אתה צריך לדבר על כסף - הנה איך


ביטוח תאונות. מה זה, ולמה זה חשוב?


תאונות קורות בלי לשים לב. ולמרות שלא תמיד תוכל להימנע מהם, אתה יכול לקבל עזרה כדי להפוך את ההתאוששות פחות יקרה ומלחיצה.


אתה לא יכול לתכנן תאונות, אבל אתה יכול להתמודד איתם טוב יותר על ידי הכנה כלכלית.


ואולי תחשוב שיש לך ביטוח בריאות מסיבה זו. אבל אפילו התוכניות הרפואיות הטובות ביותר יכולות להשאיר אותך עם הוצאות בלתי צפויות כמו השתתפות עצמית ועלויות נוספות עבור טיפול מחוץ לרשת ולא שירותים מכוסים. והתוכניות הרפואיות הטובות ביותר עשויות להשאיר אותך גם עם הוצאות נוספות.


ביטוח תאונות יכול לעזור לשלם עבור הוצאות בלתי צפויות כולל תוכניות רפואיות שאולי לא מכסות אותן. אם אתה או בן משפחה נפגעים, ייתכנו עלויות נוספות שלא תכננת עבורן, כגון טיפול בילדים, פיזיותרפיה והשתתפות עצמית. זו הסיבה שביטוח תאונות הוא תוספת נהדרת לתוכנית הרפואית שלך. זה נותן לך מרווח כספי כדי לסייע בקיזוז עלויות שעלולות להיגרם במקרה של תאונה. ההוצאות הללו יכולות להצטבר, ולא כדאי לבחור בין קבלת הטיפול הדרוש לך לבין שמירה על זהות כספך.


עלויות תאונות יקרות


חושבים על הטרחה שמגיעה עם עצם שבורה או זעזוע מוח? עם ביטוח תאונות, תקבל תשלום חד פעמי ששולם ישירות אליך - לא לרופאים, בית החולים או נותני שירותי הבריאות שלך - מה שמעניק לך גמישות מלאה להוציא כסף על כל מה שאתה צריך, כגון השתתפות עצמית, עלויות נסיעה, או הוצאות מחיה יומיומיות. זוהי תרומה חודשית קטנה המספקת הגנה שלא יסולא בפז.


איך ליישם


ביטוח תאונות דרכים מספק כר פיננסי לאירועי חיים בלתי צפויים בכך שהוא עוזר לך לשלם עבור עלויות שאינן מכוסות על ידי התוכנית הרפואית שלך. הוא מספק לך "תשלום אחד נוח" מלא כאשר אתה או משפחתך זקוקים לו ביותר. הכסף הנוסף יכול לעזור לך להתמקד בחזרה למסלול, מבלי לדאוג למצוא כסף שיעזור לכסות את עלויות הטיפול. והכי חשוב, התשלום מתבצע ישירות אליכם, יחד עם כל ביטוח אחר שיש לכם. ואתה יכול לבזבז אותו איך שאתה רוצה, כולל עבור הוצאות המחיה היומיומיות שלך או של המשפחה שלך. כל מה שאתה צריך בזמן החלמה מתאונה או פציעה, אתה יכול להחיל ביטוח תאונות כדי להקל על החיים.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-