הקצו תקציב למקרי חירום בחיים


תיקוני רכב ותקלות במכשירי חשמל ביתיים קורים לכולם בשלב מסוים, אבל יש הרבה מצבים בלתי צפויים שיכולים להחזיר אותך ואת משפחתך בחזרה כלכלית אם אינך מוכן. שקול את התרחישים הללו כאשר אתה שוקל כמה עליך לחסוך בקרן החירום של המשפחה שלך.


מקרה חירום רפואי


נסיעה בלתי צפויה לבית החולים עלולה לא לפוצץ את התקציב שלך אם יש לך ביטוח בריאות מקיף. עם זאת, מצבי חירום רפואיים מגיעים לרוב עם עלויות עצומות. מרשמים וציוד רפואי, כגון כיסא גלגלים, קביים או מיכל חמצן, עשויים שלא להיות מכוסים, ולא תרצו לשקול הוצאות אלה אם אתה או אדם אהוב מתמודדים עם מצב חירום רפואי. שקול ביטוח "בית חולים, מחלות קשות או תאונות" שעשוי להיות זמין כאפשרויות הטבה מרצון דרך מקום העבודה שלך. בניגוד לרוב הביטוחים הרפואיים, פוליסות אלו משלמות ישירות אליכם סכום חד פעמי, בו תוכלו להשתמש כראות עיניכם.


מוות פתאומי


אם לבן משפחה או אדם אהוב יש מצב חירום רפואי או מת בפתאומיות, ייתכן שיהיה עליך להזמין סידורי נסיעה ברגע האחרון. אולי אפילו תצטרך לקחת חלק במסע של קרוב משפחה. חשבו על העלות של הזמנת כרטיס טיסה או רכבת - בתוספת מלון וארוחות - וכלול אותה בתקציב החירום שלך.


ובמקרה של פטירתך או בן זוגך, האם תכננת את הצרכים הכלכליים של משפחתך? ביטוח חיים הוא חלק מהותי מהתקצוב לתקופה קשה ובלתי צפויה זו. כאשר אתה שוקל כמה ביטוח חיים אתה צריך, שקול את העלויות של סידורי הלוויה, חשבונות שטרם עומדים, ובני משפחה שתלויים בהכנסה שלך.


הקדישו זמן מה להתאים את התקציב שלכם ולהעריך אילו פוליסות ביטוח יעזרו לכם לענות על הצרכים שלכם. להיות מוכנים ככל האפשר לבלתי צפוי היא דרך מצוינת להגן ולטפל בעצמך ובמשפחתך.


אירועי מזג אוויר קשים


אירועי מזג אוויר קיצוניים יכולים להתרחש בין אם אתה חי באקלים חם או קר. עמידה במזומן כדי לשלם עבור צרכים כמו עלויות דלק, מצרכים או מקלט זמני למספר ימים יקל על ההתמודדות עם שיבושים הקשורים למזג האוויר. ייתכן שתרצה גם לבחון מקרוב את "פוליסות ביטוח הבית או השוכרים" שלך כדי לוודא שיש לך את הכיסוי המתאים למקרה שסערה תגרום נזק לנדל"ן או לרכוש האישי שלך.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-