תכונות בטיחות שכל מכונית משומשת צריכה להיות

למידה על יכולות הבטיחות של הרכב שלך יכולה להיות מועילה מאוד מנקודת מבט של מניעת תאונות; זה יכול לעזור מאוד במניעת תאונות דרכים ופציעות שיכולות להוביל לתאונות אישיות, נכויות או אובדן חיים. ואם אתה קונה רכב משומש? הקפד לעדכן אותו עם התכונות החשובות הללו.


מכוניות משומשות יכולות להיות אופציה מצוינת עבור קונים מודעים לתקציב: הם בדרך כלל זולים יותר ופחות יקרים לביטוח. אבל אל תזניח את הבטיחות שלך עבור החסכונות שלך כאשר אתה קונה רכב בבעלות קודמת.כריות - אוויר


כריות אוויר קדמיות היו חובה בכל המכוניות מאז 1998, באותה שנה שבה הוצגו כריות האוויר הצדדיות. כריות אוויר חשובות מכיוון שהן יכולות למנוע פגיעות ראש, להגן על נהגים ונוסעים מפני פסולת במקרה של התנגשות.


בלמים נגד נעילה (ABS)


כאשר אתה צריך ללחוץ על הבלמים, ABS עוזר לך לעצור במהירות ולשמור על שליטה בהיגוי. לרכבים רבים שיוצרו לפני 1987 אין מערכת ABS.


בקרת יציבות אלקטרונית (ESC)


תכונה זו מונעת החלקה בעת פניות, מה שהופך אותה לברוכה בכבישים חלקים או בעת תמרון כדי למנוע התנגשויות. מערכת ESC הוצגה ב-1995; זה הפך לסטנדרט ב-2012.


מערכת עוגנים וקשירה תחתונים לילדים (LATCH).


אם ילדכם משתמש במושב בטיחות, LATCH מאפשר לכם להתקין אותם בצורה בטוחה וקלה, ללא חגורות בטיחות. מערכת הריסון זמינה ברוב כלי הרכב שיוצרו מאז 2002.


חגורות בטיחות


חגורות בטיחות היו סטנדרטיות במכוניות כבר שנים, אבל הן לא תמיד נראו כמו חגורות הכתף המפותלות שלוש נקודות האופייניות למכוניות של ימינו. לרכבים ישנים יותר עשויים להיות פשוט חגורות ירכיים, שאינן מאובטחות. ליתר בטיחות, חפש חגורות בטיחות עם מותחנים ועוגנים עליונים מתכווננים.

 

שיקולי אבטחה נוספים


* בקש ממוסכניק אמין ואמין לבדוק את הרכב לפני הרכישה.

* בקש להציג את היסטוריית השירות כדי לוודא שהרכב עבר טיפול כראוי.

* בקשו דוח היסטוריית רכב כדי לראות אם הרכב עבר תאונה או שיטפון, ולבדוק את הקילומטראז'.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-