צור תרבות עסקית קטנה מצליחה


"עבודה משפחתית" לא אומר שהקולגות שלך יעזרו לך בכביסה (סליחה!), אבל זה אומר שמכיוון שעובדים נוטים למלא תפקידים רבים בחברה קטנה, יש להם הזדמנות להכיר את עמיתיהם לעבודה בצורה רחבה יותר מאשר בעסק גדול יותר - החוזקות שלהם.החולשות שלהם, האהבות והלא אוהבים.


עבור בעלי עסקים קטנים המעוניינים למשוך ולשמור על כישרונות מובילים, מנהיגות עם תרבות משפחתית עסקית יכולה לעזור למשוך מועמדים נדירים לעבודה. הנה כמה רעיונות:


* הכירו את הצד האישי של העובדים שלכם: עשו מאמץ להכיר את העובדים שלכם כיחידים ולא רק כעובדים. עובדים מעריכים מעסיקים שמזהים את "האני השלם" שלהם, הכולל הכל מהערכים, הרקע והכישרונות הייחודיים שלהם ועד לנקודות המבט שלהם על מקום העבודה. מעסיקים יכולים לתקשר ברמה אישית יותר על ידי בקשת משוב על התקשורת, במקום ליצור אינטראקציה עם כולם באותו אופן. ובניגוד לחברות גדולות שהסקרים השנתיים שלהן לוקחים שבועות של עיבוד נתונים, חברות קטנות יכולות להגיב במהירות עם משוב מיידי.


* העריכו ערכים: אנשים מוצאים מטרה בעבודתם במובנים רבים, אבל כולם רוצים להרגיש מוערכים ואסירי תודה. זה יכול לנוע בין אנשים שמעריכים הישגים ועבודה קשה, דרך שידול משוב באופן קבוע, ועד לספק חבילת הטבות שמעניקה להם רשת ביטחון גדולה יותר כשהחיים מרימים אותם.


* שים את המשפחה במקום הראשון - משפחה עסקית כלומר: אין שגריר מותג טוב יותר לעסק שלך מאשר האנשים שמנהלים אותו מדי יום. בקש מהעובדים הנוכחיים שלך לשתף את התוכן שלך - כולל פרסומי דרושים. גיוס בעידן המדיה החברתית לוקח חשיבה של מדיה חברתית - אנשים סומכים על המלצות מחברים ובני משפחה יותר מאשר בפרסומות. לכן, ודא שהנוכחות של החברה שלך במדיה החברתית משקפת את המשפחה העסקית שלך. הראה איך באמת נראה מקום עבודה מעולה, בין אם זה תמונות של מה שקורה בעבודה שלך יום יום, או אם זה חגיגות יום הולדת ופעילויות התנדבותיות קבוצתיות.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-