כמה אתה באמת מרוויח - חשב את שווי ההטבות שלך


כאשר אתה מקבל הצעת עבודה, אתה כנראה מתמקד בשכר, בתואר העבודה ובפוטנציאל הצמיחה, שהם דברים שחשוב להעריך. אבל האם אתה לוקח את הזמן כדי להבין את הערך של חבילת ההטבות החדשה וכל הטבות נוספות של החברה?


אם הדאגה העיקרית שלכם היא כמה כסף תראו בתלוש המשכורת שלכם, קחו צעד אחורה – חשבו כמה באמת שווה חבילת הטבות מקיפה.


כיסוי ביטוחי


חברות רבות מציעות לעובדיהן ביטוח בריאות, ראייה ודנטלי שיניים. כאשר אתה בודק את תוכניות הביטוח של החברה החדשה שלך, גלה כמה עלויות דמי כיס אתה עשוי לשלם עבור פרמיות חודשיות, השתתפות עצמית והשתתפות עצמית.


הטבות מרצון


החברה החדשה שלך עשויה להציע גם אפשרויות הטבה מרצון שתוכל להירשם להן עבור כיסוי נוסף והגנה פיננסית, כולל ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות, או אפילו תוכנית משפטית בתשלום מראש. אפשרויות אלה בתשלום לעובד זמינות לעתים קרובות במחירים קבוצתיים ויכולות לעזור לסיים את רשת הביטחון הפיננסית שלך. לדוגמה, אם יש לך בעיה משפטית בלתי צפויה, או שאתה זקוק לעזרה בניסוח מסמכים עבור בית או צוואה, תוכנית שירותים משפטיים יכולה לעזור להפחית את הנטל הכלכלי של שכירת עורך דין.


חופשה בתשלום (PTO)


חברות מציעות חופשה בתשלום בדרכים שונות. חלקם מקצים ימי חופשה, ימי מחלה או ימים אישיים בנפרד, בעוד שאחרים משלבים את כל החופשות בתשלום לקבוצה אחת. חברות רבות מציעות כיום חופשה בתשלום ללא הגבלה, מה שיוצר יותר גמישות בקרב העובדים שלהן.


חברה עם מדיניות חופשה מצוינת מעריכה את הזמן האישי שלך ומאפשרת לך לתעדף בריאות. תוכל לתכנן חופשה ממריצה, שיכולה לשפר את ביצועי העבודה הכוללים שלך.


ארוחות וחטיפים


האם החברה שלך מציעה קפה, תה או חטיפים חינם ברחבי המשרד, או ארוחת בוקר או צהריים חינם? אם החברה שלך מספקת את ההטבות האלה, סביר להניח שתוכל להעביר את ההוצאות האלה מהתקציב השבועי שלך ישירות לחשבון החיסכון שלך.


חברות בחדר כושר


בריאות ואיכות חיים צריכות להיות בראש סדר העדיפויות של כל חברה שתחליטו לעבוד בה. אם החברה החדשה שלכם מציעה מנוי מוזל לחדר כושר או מרכז בריאות וכושר במקום, זו הטבה מצוינת שיכולה לחסוך לכם כסף ולעודד אורח חיים בריא.


אם החברה שלך מציעה חברות לחדר כושר בחינם, זה תמריץ מצוין לתעדף בריאות וכושר, וחיסכון משמעותי בעלויות בכל שנה.


כאשר אתה מחליט אם לקחת את העבודה או לא, סקור את חבילת ההטבות המקיפה שלך בפירוט - זה עשוי להפוך את ההצעה שלך לתחרותית יותר. ההטבות וההטבות הללו מראים עד כמה למעסיק אכפת מהרווחה שלך, מה שיכול להיות משמעותי כמו הצעת העבודה עצמה.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-