ההבדל בין ביטוח חיים לטווח זמן לביטוח חיים


ישנם שני סוגים בסיסיים של ביטוח חיים ביטוח חיים לטווח ארוך מספק הגנה למשפחה וליקיריכם לתקופת זמן מוגדרת. פוליסות ביטוח חיים אינן פוקעות; הם נועדו להגן עליך לאורך כל חייך. סוגים מסוימים של פוליסות אלו צוברות ערך מזומן. המשך לקרוא כדי לגלות מה עשוי להתאים לך.


ביטוח חיים לתקופה


מהו ביטוח חיים לטווח ארוך?


זה נקרא ביטוח טווח מכיוון שהביטוח נמשך למשך הזמן שאתה מציין. פוליסות ביטוח לתקופות משלמות קצבת מוות - אם נפטרת במהלך התקופה המכוסה בפוליסה, התמורה תועבר למוטבים שלך. ביטוח חיים לתקופות יכול להיות מפחות משנה עד 30 שנה. רוב החברות מציעות פוליסות ביטוח במרווחים של 5 או 10 שנים, כך שתוכל לקבל כיסוי ל-5, 10, 20 או 30 שנים, למשל. לאחר תום התקופה, אינך מכוסה יותר בביטוח. ואם תפסיק לשלם פרמיות, גם הכיסוי הביטוחי שלך יפסק.


לעיתים, ניתן להמיר פוליסת ביטוח טווח לפוליסת ביטוח טווח, אך הדבר תלוי בספק הביטוח שלכם ובתנאיו.


כמה עולה ביטוח חיים לתקופות?


ביטוח חיים לתקופות הוא לרוב היקר ביותר, שכן לאחר תום התקופה, הכיסוי יפוג. - אתה צריך לשלם פרמיה לכל התקופה - התשלומים מתבצעים בדרך כלל מדי חודש. סכום הפרמיה שלך ישתנה בהתאם לבריאותך ולגורמים אחרים, אך הוא יהיה נמוך יותר מהפרמיות עבור רוב פוליסות ביטוח חיים שלמות, שנמשכות לכל החיים ומעלות את ערך המזומן.


לגבי ביטוח חיים


מהו ביטוח חיים?


כפי שהשם מרמז, ביטוח חיים לטווח ארוך מספק לך כיסוי ביטוחי לכל חייך, בתנאי שתמשיך לשלם את הפרמיות שלך. ביטוח חיים מגיע בדרך כלל עם פרמיות מובטחות - הסכום לעולם לא ישתנה כל עוד הפרמיות משולמות.


פוליסות ביטוח לתקופה משלמות גמלת מוות (קצבה ​​לאחר מוות) ועשויות גם לייצר ערך מזומן.


מה המשמעות של "ערך כספי"?


שווי המזומן של פוליסת ביטוח חיים לטווח יגדל מדי שנה, עד שתתאים לערך הנקוב של הפוליסה. ייתכן שתוכל לגשת לכסף הזה באמצעות אפשרויות הלוואה ומשיכה


כמה עולה ביטוח חיים?


כמה אתה משלם תלוי בכמה כיסוי אתה רוצה. העלות גם לוקחת בחשבון שילוב של גורמים כמו גילך וכן המגדר והבריאות שלך, בין שאר שיקולים.


אז האם כדאי לי לקנות ביטוח טווח או טווח?


באופן כללי, כדאי לשקול פוליסת ביטוח טווח עבור:


* קבל כיסוי יקר ערך במחיר סביר


* עזור לכסות אחריות פיננסית ספציפית כגון משכנתא או הוצאות באוניברסיטה


* הגן על המשפחה שלך מהבלתי צפוי


שקול פוליסת ביטוח חיים אם תרצה:


* הגנה לכל החיים


* התשלומים נשארים זהים בכל שנה


* קבל ערך מזומן שתוכל להשתמש בו במהלך שהותך


אנא זכור שהבעיות הללו הן רק הנחיות. לכן, עליך לדבר עם מומחה פיננסי מהימן כדי להעריך את הצרכים שלך.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-