מתי עלי להעריך מחדש את כיסוי ביטוח החיים שלי?


אם רכשתם את פוליסת ביטוח החיים שלכם לפני זמן מה, כנראה שלא הקדשתם לכך מחשבה רבה מאז. ייתכן שהחיים שלך השתנו עד כדי כך שאתה תוהה אם אולי הגיע הזמן להתאים את הכיסוי שלך. הגיע הזמן להעריך מחדש את תיק ביטוח החיים שלך.


גידול המשפחה


אם אתה נשוי, עליך לוודא שיש לך ולבני הזוג כיסוי ביטוחי הולם. כמו כן, אם יש לכם ילדים, חשוב להעריך כמה כיסויים נוספים תצטרכו כדי להגן על כל משפחתכם במקרה הבלתי צפוי.


אם תתחיל לטפל בהורה מבוגר, תרצה להבטיח שפוליסת ביטוח החיים שלך תכסה את כל התלויים התלויים בהכנסה שלך אם לא תוכל עוד לפרנס אותם.


שינוי קריירה והכנסה


ייתכן שהחלפת מקום עבודה או עברת קריירה מלאה לתחום חדש. ייתכן גם שמילאת תפקיד גבוה יותר בחברה שלך וקיבלת קידום שהביא לעלייה בשכר.


מומחים ממליצים להחיל סכום כיסוי השווה לשבע שנים ממשכורתך. אם המשכורת שלך גדלה מאז שרכשת פוליסת ביטוח חיים, ייתכן שהגיע הזמן להגדיל את הכיסוי שלך כדי לוודא שהוא מגן על יקיריכם בעת הצורך שלהם.


קיומן של התחייבויות פיננסיות חדשות


האם קניתם בית, פתחתם עסק או לקחתם על עצמכם התחייבויות פיננסיות גדולות לטווח ארוך? ככל שתקבל יותר אחריות פיננסית, כך תרצה לשקול יותר כיסוי ביטוחי חיים. כמו כן, חשוב לשקול פוליסה שעשויה לכסות את כל ההתחייבויות הכספיות שלכם, על מנת שהיקירים שלכם לא ייגרמו בעלויות בלתי צפויות שאולי לא יוכלו לכסות בעצמם.


זה חשוב במיוחד אם חתמתם יחד או יש לכם חובות משותפים, יש לכם שותפים עסקיים שאתם חולקים איתם התחייבויות כספיות או שיש לכם עובדים התלויים בעסק שלכם לפרנסתם.


ייתכן שתרצה לדון עם שותפים עסקיים האם לחברה שלך יש את סוגי ביטוח החיים הנכונים בסכומים מספיקים כדי להגן זה על זה ועל העסק במקרה של מותו של אחד מכם. ביטוח חיים יכול להגן על המשפחה שלך גם מפני נושים עסקיים.


יש לשנות את כיסוי ביטוח החיים שלך כאשר נסיבות חייך משתנות. שינויים משמעותיים בהכנסות, בהוצאות ובגודל המשפחה הם משתנים חשובים. זה חיוני שתקדיש זמן מה כדי להעריך אם עליך לשנות פוליסות ביטוח חיים קיימות ברשותך, או אם עליך לרכוש כיסוי נוסף שיעזור לענות על הצרכים הפיננסיים שלך.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-