צור תוכנית ביטוח חיים משפחתית מקיפה ב-3 שלבים


אם הגעתם לנקודה כזו בחיים שבה אכפת לכם מילדיכם ומהוריכם, אתם חברים במה שמכונה "דור הביניים". אמנם הזמן הזה יכול להיות מלא בשמחה והתרגשות, כמו לראות את הילדים שלך גדלים ולראות את ההורים שלך מתיישבים בתפקידיהם כסבא וסבתא, אבל זה גם יכול להיות קשה. מלבד ניהול הרווחה של כולם, סביר להניח שתהיה לך אחריות כלכלית רבה.


כשזה מגיע לביטוח חיים, אולי כדאי לשקול תוכנית שתכסה את כל המשפחה. הנה מה שאתה צריך לדעת כדי להגן על כל מי שבטיפולך.


1. לכסות את העלות של המטפל העיקרי שלך

ייתכן שהמטפל העיקרי של המשפחה שלך לא יתוגמל במזומן, אבל הטיפול שהם מספקים והמטלות שהם מבצעים במשק הבית הם בעלי ערך - במיוחד אם המשפחה שלך כוללת יותר משני ילדים, ילדים עם צרכים מיוחדים, מבוגרים מוגבלים או קשישים.


ערך זה חייב להיות מוגן בכיסוי ביטוח החיים המשפחתי שלך. גם כאשר המטפל העיקרי מביא צ'ק הביתה, ערך הטיפול והשירותים ללא תשלום שהם מספקים גבוה. חשוב לקבוע את העלויות שתשלם למטפל מקצועי אם אתה או בן זוגך נפטרו במפתיע. ודא שכיסוי ביטוח החיים שלך משקף את העלויות הללו.


2. אל תשכח את הכיסוי לילדים שלך

אף אחד לא רוצה לחשוב על אובדן ילד, אבל זה יכול לקרות. אם זה יקרה, הלוויה והוצאות אחרונות עלולות להגיע לאלפים. אלא אם כן מופרש כסף עבור העלויות הללו, למוות של ילד לא מבוטח עלולות להיות השפעות ארוכות טווח על כלכלת המשפחה.


ייתכן שתוכל גם לרכוש פוליסת ביטוח חיים שתוכל להעביר לילדך לתחזוקה לאחר הגיעו לגיל 21.


3. יש לוודא כי להורים קשישים יש כיסוי ביטוחי

חשוב לוודא שהוריכם הקשישים או מבוגרים אחרים שבטיפולכם מכוסים בביטוח חיים מתאים. הוצאות סופיות – בנוסף למחיר הנפשי של האבל, הוצאות סופיות עלולות להוות מכה כלכלית לתקציב המשפחתי שלכם אם אינכם מוכנים. הערך את תוכנית ביטוח החיים הנוכחית של ההורים שלך כדי לראות אם היא מספקת כיסוי הולם. אם לא, ייתכן שיהיה צורך לשקול כיסוי ביטוח חיים נוסף.


ביטוח חיים יכול להגן על כל המשפחה שלך - בצע את השלבים הבאים כדי להבטיח את העתיד הכלכלי של כולם.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-