3 צעדים להפיכת בטיחות פיננסית למציאות


כ-40% מהלחץ (באירופה) נובע מתנאים פיננסיים. זה מצביע על כך שרבים מאיתנו מתקשים לאזן הוצאות בלתי צפויות ותכנון העתיד, שהם מרכיבים חיוניים לבריאות כלכלית.


הערכת מצבך הפיננסי והידיעה כיצד לשלוט בכסף שלך יכולה להיראות מכריעה, אבל זה לא חייב להיות. למעשה, אתה יכול להתחיל עם 3 שלבים פשוטים בלבד.


1- הכן תקציב. קיום תוכנית כיצד אתה מוציא את כספך בכל חודש יכול לעזור לך לחיות במסגרת האמצעים שלך. התחל בפירוט ההכנסה החודשית שלך והוצאות חוזרות כגון תשלומי בית ורכב, שירותים, מצרכים, ביטוח וכו'. זה יעזור לך לקבוע כמה כסף נשאר לך לחסוך, לשלם חובות או להשתמש עבור הוצאות שיקול דעת כגון בידור, ביגוד וסעודה בחוץ. זוהי דרך מצוינת להתחיל.


2- צור קרן חירום. ארבעים אחוז מאיתנו לא יכולים לכסות הוצאה בלתי צפויה של 400 דולר בלי למכור משהו או ללוות כסף. הגן על עצמך על ידי הפרשת הכנסה של 3 עד 6 חודשים כדי לכסות חשבונות בלתי צפויים או משהו רציני יותר, כגון אובדן עבודה או תיקונים בבית.


3- נצלו את היתרונות של מקום העבודה שלכם. צור קשר עם מחלקת משאבי האנוש שלך כדי ללמוד על אפשרויות ההטבה שלך בהתנדבות. מגוון הטבות כגון ביטוח אובדן כושר עבודה ותאונות יכול לספק תמיכה כלכלית אם אתה נפצע או חולה מכדי לעבוד. מספר הולך וגדל של מעסיקים מציעים גם תוכניות בטיחות פיננסית שיכולות לעזור לך ללמוד יותר על הכסף שלך ולבסס שיטות עבודה כדי לנהל אותו בצורה יעילה יותר.


המפתח לשיפור הבריאות הכלכלית שלך הוא לזכור שזה תהליך. זה לא יקרה בן לילה, וזה דורש זמן ומאמץ כמו כל מטרה משמעותית אחרת. אבל אם תתחיל היום עם השלבים הבסיסיים האלה ותמשיך להיות ממוקד, אתה תהיה בדרך הנכונה להפוך את הרווחה הכלכלית שלך למציאות.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-