3 טיפים לתכנון טיול בכביש


מתכננים ללכת ולהישאר במקום בסוף השבוע הזה? בין אם אתם לקראת חופשה של הרגע האחרון ובין אם אתם מתכננים טיול כבר חודשים, הטיפים הפשוטים האלה יכולים לעזור לכם להישאר בטוחים וליהנות מהטיול שלכם. הטיפים הבאים יכולים לעזור מאוד במניעת תאונות אישיות ופציעות שעלולות להוביל לתאונות, נכויות או אובדן חיים.


1. מניעת נהיגה מוסחת


נהיגה בטוחה והימנעות מהסחות דעת חשובה כשאתה מאחורי ההגה, במיוחד אם שכרת רכב כדי לנסוע באזור לא מוכר. הסחות הדעת עשויות לכלול הודעות טקסט, דיבור בטלפון או כל דבר שגורם לך לאבד את המיקוד על הדרך שלפניכם ותנאי הנהיגה.


עזור להפחית את הסיכויים לתאונה על ידי שמירה על ריכוז וערנות - בצע את ההתאמות הנחוצות לרכב שלך לפני שאתה מתחיל לנסוע, אמור לנוסעים אחרים להוריד את רמות הרעש ולא להגיב לשיחות או להודעות טקסט בזמן ההגה.


2. תכנן את המסלולים שלך מבעוד מועד


אולי תרצה שהטיול בכביש שלך ירגיש כמו הרפתקה ספונטנית, אבל זה טוב שיש לך מושג לאן אתה הולך, איפה אתה שוהה, האתרים שבהם אתה מתכנן לבקר, המסעדות ושאר המסעדות עוצרים לאורך הדרך כדי שתוכל לתכנן את מסלול הנהיגה שלך בקפידה. אפליקציות מפות יכולות לעזור לך לתכנן מראש, כך שתוכל להימנע מללכת לאיבוד באזור לא בטוח.


3. תן לאפליקציות מפות להדריך אותך תוך כדי נסיעה


קח פנייה לא נכונה, רוב האפליקציות יחשבו מחדש ויעזרו לך לחזור למסלול, כך שלא תצטרך לדאוג להסתכל במפה או שהעוזר שלך יקרא הנחיות כל הזמן. תכונה נוספת, אפליקציות אלו כוללות לרוב התאמות ניווט המבוססות על בנייה מתמשכת, סגירת כבישים או תאונות.


בחר תושבת לרכב לטלפון הסלולרי שלך שמתחבר לפתח האוורור של המכונית שלך לפני הנסיעה כדי שתוכל להשתמש בטלפון שלך ללא ידיים בזמן נהיגה.


ודא שחווית השכרת הרכב שלך בטוחה, כדי שתוכל לחסוך זמן, כסף ולחץ.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-