10 האם ללמד על תוכניות חינוכיות


חינוך הוא הגורם הקובע הדומיננטי לעושרו ועתידו של הילד. בעולם, בישראל יש את האחוז השני בגובהו של הורים עם ילד אחד לפחות שמקבלים שכר עבור חינוך מכל סוג שהוא (93%), שני רק להודו (96%); ו-87% מההורים ברחבי העולם עוזרים במימון החינוך של ילדיהם1. אנו מציעים מספר פתרונות תוכנית חינוכית שיכולים לעזור לך להגן על עתיד ילדיך על ידי הגנה על העושר שלך. להלן 10 שאלות נפוצות שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​תכנון החינוך של ילדיכם


1. יש לכם תוכנית חיסכון לחינוך ילדיכם?


כהורה, אתה רוצה שילדך יקבלו את החינוך הטוב ביותר שאתה יכול לתת לו. אבל האם אתה יודע את העלויות האמיתיות? בממוצע, הורים מוציאים 16,290 דולר על לימודים בקולג' של ילד בלבד1 והמימון הזה צריך להיות בנוסף להוצאות היומיומיות, בנוסף לחיסכון המסורתי לאירועים, חופשות או פרישה.


2. כמה ילדים גרים בבית שלך?


משפחה צומחת היא מאוד מרגשת, וכולנו רוצים לספק לילדים שלנו כמה שיותר הזדמנויות. ככל שמשפחתך גדלה, כך גדלים הצורך והלחץ הכספי להבטיח שלכל אחד מילדיך תהיה גישה לקרן חינוך שיכולה לתמוך באותה מידה בעתידם ובקריירה שלהם.


3. כמה שנים יש לך עד שהילדים שלך הולכים לאוניברסיטה?


כאשר ילדינו צעירים, רבים מאיתנו חושבים שתכנון לימודים במכללה יכול להתבצע בשלב מאוחר יותר. וכמו בכל השקעה, ככל שתתחיל לתכנן מוקדם יותר, כך יש לך יותר זמן לגדל את הכסף שלך, ולהוזיל את הפרמיות שלך עבור כל שנה שאתה מתכנן קדימה. לדוגמה, אם הייתם משקיעים 1,450 דולר לחודש למשך 18 שנים, הייתם זכאים ל-500,000 דולר כדי לתמוך בחלומות של ילדיכם.

בכפוף לתנאים.


4. באילו מדינות הילדים שלך היו שוקלים ללמוד?


בשוק התחרותי של היום, מעולם לא היה חשוב יותר לחנך את ילדך כדי להבטיח שהוא ישגשג בעתיד שלו. שלושת היעדים הזרים הפופולריים ביותר עבור סטודנטים ישראלים הם ארצות הברית, בריטניה וקנדה1 ולעיתים קרובות הם ממוקמים באזורים היקרים ביותר למגורים. העלות השנתית הממוצעת באוניברסיטה היא $24,000 בארצות הברית, $17,860 בבריטניה ו-$10,730 בקנדה2. פתרונות תכנון החינוך שלנו יכולים לעזור לך להגשים את חלומו של ילדך ללימודים בחו"ל.


5. האם חשבת על העלויות הכוללות של לימודים בחו"ל?


עלויות החינוך לוקחות היבט אחד, אבל אם ילדכם לומד בחו"ל, האם חשבתם על עלויות אחרות כמו לינה, נסיעות והוצאות יומיות? לדוגמה, יוקר המחיה (כולל השכלה) בבריטניה, ארצות הברית וקנדה יכול לנוע בין $20,400 ל-$313,001.


6. האם חשבת על התוכנית והתחום שילדך עשוי לבחור לחינוך שלו?


כולכם רוצים לוודא שכל תחום שבו הילדים שלנו יבחרו לעסוק בקריירה, ימלא ותואם את היכולות הטבעיות שלהם, וגם יביא לעתיד כלכלי יציב. מעסיקים מחפשים יותר ויותר בוגרים המבוססים על יוקרה של תארים זרים, במיוחד בתחומים מיוחדים. כתוצאה מכך, יותר מארבעה מיליון סטודנטים לומדים בהשכלה גבוהה מחוץ למדינות מולדתם,1 והמחירים עבור תוכניות אלה לרוב גבוהים ממה שניתן לצפות.


7. האם אתה יודע מהן תוכניות וכיוונים עתידיים בקריירה?


אנו חיים בעידן טכנולוגי שבו משרות פופולריות היום לא היו קיימות לפני 10 שנים ומגמה זו צפויה להימשך. קורסים מיוחדים מגיעים לעתים קרובות במחיר גבוה יותר מאשר אישורים מסורתיים, מה שאומר שעלינו להוכיח עתיד את תוכניות החיסכון שלנו היום כדי לספק לילדינו את החינוך הטוב ביותר האפשרי.


8. אתה יודע כמה זמן תימשך התוכנית שלהם?


אנחנו יודעים שאי אפשר לדעת מראש כמה זמן הילדים שלכם ילמדו. האם ידעת שרוב התוכניות נמשכות בין 3 ל-5 שנים, וחלקן עשויות להיות יותר מזה? בנוסף, 90% מההורים במדינת ישראל נותנים עדיפות להשכלה גבוהה גם עבור ילדיהם1.


9. האם חשבת על העלות הגבוהה של חינוך ואינפלציה?


עלויות החינוך שלנו שונות מאוד מעלויות החינוך של ילדינו. מחיר ההשכלה הגבוהה עולה פי 8 מהר מהשכר1


10. האם חשבת על ההשפעות שעשויות להיות למימון החינוך של ילדך על תוכניות החיסכון והפנסיה שלך?


אנחנו רוצים לתת לילדינו כל הזדמנות שאנחנו יכולים, אבל בלי תכנון, זה יכול לעלות על החסכונות האישיים שלנו, אורח החיים ותוכניות הפרישה שלנו. 74% מההורים צריכים להשתמש בהכנסה היומית כדי לממן את עלויות החינוך של ילדיהם ורבים צריכים להקריב קורבנות אישיים גם למען חינוך ילדיהם. זה כולל עבודה בשעות ארוכות יותר (21%), קבלת עבודה שנייה (18%) ותרומת פחות לחסכון או להשקעות לטווח ארוך (20%)1.


התחל לתכנן עוד היום כדי להבטיח את עתידו של ילדך.
גודל גופן
+
16
-
מרווח בין שורות
+
2
-